Seberozvoj a angličtina

Chcete zapracovat na své angličtině a zároveň na svém seberozvoji? Pojďme spolu zabít dvě mouchy jednou ranou. Budete se cítit sebevědoměji nejen v anglické konverzaci.

Během třítýdenní spolupráce spolu budeme mluvit o vaší osobnosti, dáte pozornost sami sobě, dosytíme vaše sebevědomí, zahrajeme si seberozvojové hry. Díky ponoření do cizího jazyka budete používat jiné části mozku a jiný náhled na svět než obvykle a můžete díky tomu pohnout s osobními bloky nebo problémy, které řešíte už dlouho.

Na začátku naší spolupráce se podívám na vaše písmo, odhalím vaše silné a slabé stránky, potenciální vnitřní konflikty nebo bloky a možnosti, kde se rozvíjet dál a získám komplexní obraz vaší osobnosti. Během setkání pak budeme tento obraz dále probírat a rozvíjet a řešit individuálně to, co potřebujete. A jen tak mimochodem se krásně rozmluvíte v angličtině a rozšíříte si slovní zásobu.

Co tato třítýdenní spolupráce zahrnuje?

  • 9 hodin setkání online nebo offline v Brně (možnost rozplánovat si čas např. na 1,5 hod 2x týdně)
  • Průběžná podpora na chatu
  • Grafologický rozbor osobnosti
  • Intenzivní ponoření do angličtiny
  • A jako dárek afirmační náramek z minerálů na míru

Cena tohoto setu je 7500 Kč.

Aktuálně mám na tento blok volné 1 místo v zaří.

Chcete něco nějak jinak, někdy jindy? Napište mi nebo zavolejte, něco vymyslíme.

Pro koho je kurz vhodný?

Máte angličtinu na komunikativní úrovni (a vůbec nevadí, že se bojíte mluvit, to překonáme), chcete se o sobě dozvědět něco nového, posunout se někam dál, třeba se připravit na změnu v profesním životě nebo nastartovat po mateřské, chcete věnovat čas sobě a nenechat si zakrnět mozek.

Proč se mnou?

Jsem lektorka angličtiny bez učebnic, grafoložka a motivátorka. Nebaví mě klasické hodiny angličtiny a chci od nich něco navíc. Moji studenti často říkají, že hodiny se mnou jsou jako terapie, mají možnost vypovědět se ze svých problémů, kladu jim otázky, které je mohou posunout dál, mám koneckonců nejen základní psychoterapeutickou průpravu, a vzdělání nejen v oboru učitelství angličtiny, ale taky designu, díky čemuž přistupuji k problémům specifickým způsobem. A konečně propopojuji všechny své schopnosti do jednoho unikátního celku, ze kterého můžete čerpat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four + 15 =