Individuální výuka

Chcete se naučit anglicky a nevyhovuje Vám styl výuky v jazykových školách? Chcete si udržovat znalosti ze školy nebo pobytu v zahraničí?

Nabízím aktivní výuku pro jednotlivce a malé skupiny s důrazem na rozvoj komunikačních schopností. Mým cílem je vždy přizpůsobit výuku potřebám, schopnostem a učebnímu stylu každého studenta.

Obvykle učím bez učebnic, abychom se mohli přirozeně zaměřit na témata, která Vás zajímají. Konverzaci doplňuji různými cvičeními na rozvoj slovní zásoby, upevnění a vysvětlení gramatických jevů a trénování poslechu, které je mnohdy jinými opomíjeno. Samozřejmě Vám mohu také doporučit vhodné učebnice pro samostudium nebo pro studium se mnou.

Bojíte se mluvit?

Pro mnoho lidí je největším problémem překonat strach z mluvení, snažím se tedy tento pocit odbourat a naučit Vás mluvit skutečně v praxi.

Nebaví Vás sedět u stolu?

Můžeme naši výuku zpestřit sportovními nebo kulturními aktivitami v angličtině, jít na kávu nebo do restaurace. Můžeme naplánovat intenzivní víkendovou výuku nebo cokoliv jiného, co si budete přát.

Chcete angličtinu z nějakého specifického oboru?

Není pro mě problém zaměřit se na specializovanou angličtinu a rozšířit si tak obzory. Mám zkušenosti s výukou ve architektonických a designérských studiích, stavebních firmách, ale mám také například přehled o transformátorech nebo různých typech mechu. Velmi ráda se naučím něco i z Vašeho oboru 🙂

Výuka probíhá online nebo v Brně-Štýřicích (600 Kč/60 min).